Op zoek naar een plek om spullen op te bergen maar ook de ruimte om relaxed in je tuin te zitten? Dat klinkt geheel als onze WoodAcademy Bristol. De WoodAcademy Bristol is een overkapping met berging die vrijwel geheel aangepast kan worden naar jouw wensen. Zo kan de blokhut gespiegeld opgebouwd worden, heb je een vrije keuze waar de deur wordt geplaatst en is deze in verkrijgbaar in meerdere kleuren. Ondanks deze mogelijkheden behoudt de blokhut nog wel zijn traditionele design.
Verder zijn de wanden zijn voorzien van een Zweeds rabat profiel & bestaat de blokhut uit Douglashout.
Douglashout is hout van een mooie kwaliteit. Zo is het een van de hardste Europese naaldhoutsoorten, hiermee hebben de planken van Douglashout een lange levensduur waardoor het een zeer duurzame houtsoort is.
Douglashout kan zonder behandeling na verloop van tijd vergrijzen, dit kan verholpen worden door een goede beits.
Hou er rekening mee dat:
- De getoonde foto’s bij artikelen sfeerimpressies zijn, voor de juiste manier van opbouwen kun je een kijkje nemen naar het funderingsplan.
- De plattegrond bij dit artikel is toegevoegd als voorbeeldplan. Je kunt dus zelf er voor kiezen waar je precies de staanders van de overkapping wilt plaatsen. Zo is er de optie om bijvoorbeeld de staanders zo te plaatsen dat je een luifel toevoegt aan je gekozen tuinhuis. Deze luifel mag maximaal 60 cm uitsteken.
- Het is belangrijk om er rekening mee te houden dat de maximale afmeting tussen de palen 300 cm is.
- Let op! De wanden worden standaard als enkelzijdige wanden geleverd. Wil je dubbelzijdige wanden dan kan je extra wanden bestellen bij “product samenstellen”.